Вы здесь: ГлавнаяДомЯк вибрати ідеальний бойлер для вашого будинку

Як вибрати ідеальний бойлер для вашого будинку

Як вибрати ідеальний бойлер для вашого будинку

Бойлер – це невід’ємна частина сучасного комфортного життя. Він забезпечує нам гарячу воду для приготування їжі, прийняття душу чи ванни, використання побутових приладів та інших потреб. Вибір бойлера є важливим завданням, і від нього залежить ваш комфорт і якість життя.

Вибрати і купити бойлер ви можете, перейшовши за посиланням. Тут представлений широкий вибір, є безкоштовна доставка із заносом до вашої оселі. Також є послуги з установки, ремонту та чищення бойлерів.

Типи і різновиди

 • Бойлери з накопичувальним резервуаром. Вони нагрівають воду та зберігають її у спеціальному резервуарі. Ідеально підходять для сімей, які використовують багато гарячої води, так як можуть забезпечити багато літрів гарячої води за один раз.
 • Проточні. Ці бойлери нагрівають воду лише тоді, коли вона потрібна. Вони економічніші у використанні, але можуть обмежувати кількість одночасних використань гарячої води, тому їхній вибір важливо зробити враховуючи потреби сім’ї.
 • Електричні та газові бойлери можуть працювати на електроенергії або природному газі. Вибір залежить від доступності джерела енергії та вашого бюджету.
 • Бойлери з відкритим (мокрим) та закритим (сухим) теном. Найбільш практичним, довговічним і економним буде бойлер з сухим теном.

За призначенням розрізняють

 • Бойлери для кухні. Зазвичай встановлюються під раковиною або на кухонній стінці. Вони мають невелику ємність і призначені для підігріву води для миття посуду та рук.
 • Бойлери для ванни/душу. Вони використовуються для нагріву води для ванни чи душу, мають більшу ємність, оскільки потрібно обслуговувати більше споживачів одночасно.
 • Бойлери зі сховищем гарячої води. Вони мають велику ємність і здатні забезпечити гарячою водою всю вашу оселю. Використовуються у великих сім’ях або деяких промислових приміщеннях.

Поради щодо вибору ідеального бойлера

 • Обсяг. Обирайте той, що відповідає потребам вашої сім’ї. Найпоширеніші об’єми для ванни та душу — це 50 (на двох), 80 (на сім’ю з трьох людей) та 100 літрів (на сім’ю з чотирьох людей). Якщо у вас велика сім’я або ви використовуєте багато гарячої води, можливо, вам знадобиться бойлер більшого об’єму. З іншого боку, для кухні ізольовано встановлюють бойлери менших об’ємів, таких як 5, 10 або 15 літрів.
 • Тип. Визначте, який тип бойлера найкраще відповідає вашим потребам. Якщо ви бажаєте мити посуд, вїжу та мати гарячу воду на кухні, крановий бойлер буде ідеальним вибором. Для ванни та душу можна розглянути бойлер з великим резервуаром.
 • Тен. Обирайте бойлер із закритим (сухим) теном, якщо ви бажаєте позбавитися проблем з утворенням накипу і зменшити споживання електроенергії. Тени з міді або нержавіючої сталі, що розташовані в колбі, відмінно справляються із цим завданням.
 • Форма та розмір. Бойлери виготовляють різноманітних форм і розмірів, що даж можливість встановлювати їх у різних місцях, включаючи ніші та шафи.
 • Енергоефективність. Бойлери з високою ефективністю дозволять вам зекономити на комунальних платежах та знизити вплив на навколишнє середовище.
 • Терморегуляція. Важливо, щоб бойлер мав систему терморегуляції, яка дозволить вам налаштувати бажану температуру гарячої води та забезпечити її стабільність під час використання ванни чи душу.
 • Бренд і якість. Розгляньте вироби від відомих виробників, які гарантують надійність та якість продукції. Це забезпечить вам спокійну експлуатацію бойлера на тривалий термін.
 • Вартість. Порівняйте ціни різних марок та моделей. Зверніть увагу не лише на вартість придбання, але й на витрати на обслуговування та експлуатацію.

Врахувавши всі ці фактори, ви зможете обрати ідеальний бойлер, який задовольнить ваші потреби у гарячій воді та прослужить вам довгий час. Бажаємо вам комфорту та економії!

Елена, www.garmoniazhizni.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

17 − 14 =

Scroll To Top
error: not copy