Вы здесь: ГлавнаяМодаКросівки для бігу: основні критерії вибору якісного взуття

Кросівки для бігу: основні критерії вибору якісного взуття

Кросівки для бігу: основні критерії вибору якісного взуття

Вибір такого різновиду взуття, як кросівки, є нелегкою задачею не тільки для звичайної людини для щоденного носіння, але й для спортсмена. В першу чергу вони не повинні відчуватися на ногах під час занять спортом. Окрім того, вони повинні забезпечувати максимальний захист від появи травм, ушкоджень та інших неприємних сюрпризів.

Кросівки для бігу обов’язково повинні бути:

  • зручними (не стискати занадто ногу);
  • стильними;
  • відповідати всім вимогам стосовно зручного і комфортного взуття.

Популярний бренд Premiata пропонує широкий вибір кросівок як для чоловіків, так і для жінок. Вибрати та купити потрібні моделі можна в інтернет-магазині Charisma.

Кросівки для бігу: основні критерії вибору якісного взуття

Критерії правильного вибору бігових кросівок

Перед покупкою дуже важливо звертати увагу на основні критерії, які допоможуть підібрати дійсно зручне взуття. Серед них виділяють наступні:

  • розмір;
  • вагу;
  • ступінь амортизації;
  • фіксацію пятки та жорсткість;
  • наявність шнурівки;
  • теплозахист та наявність захисту від бруду;
  • вентиляцію.

Особливості ключових параметрів

Найбільш важливим критерієм для вибору кросівок є підбір правильного розміру взуття. Тут варто пам’ятати про те, що кожен бренд має свою унікальну розмірну сітку. Під час вибору кросівок для бігу на досить довгі дистанції варто віддавати перевагу тим моделям, які мають запас розміру приблизно в 1 см.

Тут варто врахувати можливість встановлення додаткової устілки аби запобігти процесу опухання ніг, з чим в більшості випадків стикаються спортсмени. У результаті кросівки можуть бути значно більшими за фактичний розмір ноги, головне, щоб вони були зручними та не сковували рухи.

Кросівки для бігу: основні критерії вибору якісного взуття

Не менш важливу увагу варто звертати на вагу кросівок. Моделі для змагань мають значно легшу вагу, ніж для бігу на довгі дистанції. У середньому вага пари гарних бігових кросівок знаходиться в діапазоні 560-700 г. Дуже важливо перевірити наявність технології амортизації, що буде оберігати стопу під пошкоджень під час бігу. У кожного виробника технологія амортизації може суттєво відрізнятися.

Під час бігу дуже важливо обирати те взуття, яке буде максимально фіксувати пятку для того, щоб вона не переміщалася вперед. Також окремої уваги заслуговує шнурівка, яка може бути класичною, швидкого зразка або ж на звичайних вузликах. Для забезпечення додаткового захисту від води, снігу, бруду та пилу повинно бути реалізовано спеціальну захисну мембрану.

Керуючись перерахованими вище критеріями, можна здійснити вибір дійсно якісного та зручного взуття для бігу.

Елена, www.garmoniazhizni.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

5 × пять =

Scroll To Top
error: not copy