Вы здесь: ГлавнаяУвлеченияДосугТОП-10 небанальних і недорогих настільних ігор для дітей

ТОП-10 небанальних і недорогих настільних ігор для дітей

ТОП-10 небанальних і недорогих настільних ігор для дітей

Настільні ігри — чудовий спосіб не лише розважити дітей, але й стимулювати їхні мозкові здібності та соціальний розвиток. Ігри, які спеціально розроблені для дітей, поєднують в собі навчальні елементи, стратегічне мислення та, звичайно ж, багато веселощів. Ось ТОП-10 настільних ігор, які не лише привернуть увагу малюків, але й залишаться у їхніх серцях на довгі роки.

Настільні ігри для дітей можна купити в магазині Антошка, де вони представлені в широкому асортименті на будь який смак і гаманець. Розглянемо добірку недорогих, але цікавих ігор для дітей різного віку. Почнемо з більш-мен відомих.

Мемо

Мемо — це класична гра на пам’ять, яка розвиває концентрацію та увагу. У цій грі діти повинні знаходити пари карток, які лежать обличчям донизу, шукаючи однакові зображення. З кожним раундом вони покращують свою пам’ять та реакцію. В цю гру цікаво грати як дітям, так і дорослим, їм також корисно тренувати свою пам’ять та уважність.

UNO

UNO — це захоплююча гра з кольоровими картками, де гравці відкладають карту того ж кольору або ж з тим же номером, щоб звільнитися від своїх карт. Це сприяє розвитку стратегічного мислення та підтримує інтерактивність серед дітей. Ця гра ідеально підходить як для компанії дітей, так і для сімейного досугу з дорослими.

Мафія

Мафія — це гра на рольових картах, де гравці діляться на дві команди: мафію та мирних мешканців міста. Це не лише веселий спосіб провести час, а й розвиває навички співпраці, аналізу та вирішення проблем.

Вибухові кошенята

Вибухові кошенята — це гра, в якій гравці намагаються уникнути вибуху, збираючи картки та використовуючи різні картки- перемішування, підглядання та інші. Це надає можливість розвивати стратегічне мислення та приймати рішення в умовах невизначеності. А ще це дуже весело.

Тотем

«Тотем» — це гра, яка викликає творчий потенціал та сприяє розвитку моторики у дітей. Гравці будують стовпчик з карт, на яких є різні зображення, схожі між собою. І важливо знайти однакові карти першим, не помилившись. Це відмінна можливість не лише весело провести час з дітьми, але й сприяти їхньому розвитку, увазі, спритності.

Дуплет (Добль)

«Дуплет» — це гра, яка захоплює з перших хвилин та активізує увагу малюків. Гравці шукають однакові символи на картках, навіть якщо вони різні за розміром та положенням. Це стимулює спостережливість та реакцію у дітей, а також розвиває їхні навички концентрації.

Гноми-шкідники (Саботер)

«Гноми-шкідники» — це гра, яка сприяє розвитку стратегічного мислення та співпраці. Гравці будують шахти та шукають скарби, проте деякі з них можуть виявитися шкідниками, які заважають виконати завдання. Це вимагає від дітей не лише стратегічного планування, але й уміння працювати в команді та аналізувати ситуацію.

Супер Фермер

«Супер Фермер» — це гра с жетонами і полем, на якому треба розмістити певну кількість тварин і не втратити їх через волка чи лисицю. Це стимулює їхнє вміння планувати та приймати стратегічні рішення.

Морський бій

«Морський бій» — це класична гра, в якій гравці намагаються потопити кораблі противника, стріляючи по координатах на полі. Це вимагає від дітей аналізу ситуації та вміння приймати правильні рішення.

Сплячі королеви

«Сплячі королеви» — це гра, яку придумала дівчина-підліток і яка стала популярною в усьому світі. Це гра з картками, на яких зображені королеву, який треба розбудити, дракони, рицарі, спляче зілля, чарівна паличка, джокер, а також звичайні картки із цифрами, завдяки яким дитина вчиться рахувати.

Ці настільні ігри надають дітям можливість не лише розважитися, але й розвивати різні аспекти їхнього розумового та соціального розвитку. Вони створені для того, щоб надихати, вчити та навіть об’єднувати дітей у спільних пригодах за грою.

Елена, www.garmoniazhizni.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

18 − два =

Scroll To Top
error: not copy